Prontera Culverts Quest

Co získáte: Povolení ke vstupu do Pronterských stok + 3x Red Potion, 1x Milk a 1x Orange Potion.

Co potřebujete: Odvahu stát se dobrovolníkem. :-)

Jak dlouho to zabere: 2 minuty.

Postup:

npc_recruiter.jpg 1.) K přístupu do kanalizací pod Pronterou potřebujete získat povolení. Jediná možnost jak toho dosáhnout, je že se necháte naverbovat jako dobrovolník pro likvidaci havěti, kterou jsou stoky zamořené. Musíte navštívit vojáka, který se jmenuje Recruiter. Nachází se v gildě knightů v levém horním rohu Prontery. Hned jak tam vstoupíte, tak po levici ho uvidíte stát za pultem.

Oslovte jej a on vás přivítá. Pak máte dvě možnosti jak vést hovor. Buď se rovnou stát dobrovolníkem a nebo si vyslechnout informace o situaci v kanálech. Při žádosti o další informace se podiví, jaktože jste o tom ještě neslyšeli, že Pronterské kanály jsou zamořeny tou nejodpornější havětí, jakou si svět dokáže představit. Hrozí nebezpečí znečištění vody a z toho důvodu je pro obyvatele příliš málo pitné vody a mnozí trpí žízní. Bude na vás apelovat, aby jste to jen tak nenechali být a nastoupili jako dobrovolníci pro vyčištění stok od toho, co se tam usídlilo.

Jakmile zvolíte možnost, že se chcete stát dobrovolníkem pro onu očistu podzemí pod Pronterou, ihned a rád vás zaregistruje do seznamu těch, kteří mají povolení vstoupit do Pronterských kanalizací. A abyste si nemysleli, že za vaši službu království nic nedostanete, ještě vám dá trochu proviantu, aby jste tam dole měli co pít.

Za zápis mezi dobrovolníky obdržíte:

npc_culvert_guardian.jpg Potom vás rovnou přenese ke vstupu do stok, který se nachází vlevo vedle Prontery na mapě prt_field05.2.) Objevíte se před vojenskou ostrahou vstupu do stok. Promluvte si se stráží. On vás pozná jako jednoho z dobrovolníků a pustí vás dovnitř. Od této chvíle už můžete do Pronterských kanalizací kdykoliv se vám zachce. Stačí jen přijít k této stráži a požádat o vstup.


R-e-n 16/11/2006 10:28Upravil a obrázky NPC přidal Tuax 2010/07/31 03:08

 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 0.068 s |   | Copyright 2011-2023