[[xenogears]]

:frontimg.png

  • Guilda „vznikla“ 17. prosince 2006 Přejmenovájním bývalé G-Unit na Xenogears
    :top_image.png
  • Xenogears je RPG hra pro PSX od Squaresoftu (tvůrce Final Fantasy, Kingdom Hearts, Valkyrie Profile a dalších obdobných her)
  • Oficiálním GuildMasterem je svérázný diktátor Perthorn … nic pro slabé povahy!
  • Hlavními prioritami guildy je především přátelská atmosféra, lidské chování, spolehlivost a spravedlnost pro všechny členy guildy.
  • Naše fórum můžete najít na adrese http://xenogears.privacy.cz/index.php
  • Historie guildy:


Původní guilda se jmenovala G-Unit, ta byla ještě za dávných časů součástí CzechRO serveru, po několika měsících se jeden z původních členů PiXi rozhodl přejít na Reborn (ještě v testovací fázi) a vytvořil vlastní guildu G-Unit. Tehdy, ještě před wipem (koncem testovací fáze Rebornu) měl server opravdu solidní komunitu, i když nijak zvlášť početnou a tak se spousta guild rozhodovalo po wipe vytvořit guildu znovu a pokračovat ve hře.


Jak už to tak bývá v životě člověka je spousta nástrah a překážek, takže PiXi po návratu na Reborn přešel do guildy Gravediggers , jejíž GuildMasterem byl původně Mardexaj, ten když přestal hrát, přepsal guildu na PiXiho, který si ji nechal přejmenovat na původní G-Unit. Guilda rostla a sílila, objevovaly se v ní už nicky jako: FeeCh3ck, Daniis, GuestGirl, Kurtz, Krom, Megie, Arst, betr, Tomik…

:gu_tl.png

Guilda měla spoustu aliancí a jednu dobu ji měla s maličkou zapomenutou guildou Temné Legie… na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby ta guilda nebyla útočištěm jedné pomalu se rozkoukávající lamky s nickem Perthorn :-) Temné Legie byly chvílema velice aktivní, hráli jak na GW tak na různých akcích a podobně, bohužel spousta lidí nemělo tu trpělivost pomáhat vypiplávat začínající guildu a tak 70% nabraných lidí do týdne zmizelo. Chvílemi bývala situace guildy Temné Legie kritická a hrávalo opravdu jen pár lidí a v takových situacích pomáhaly světlé okamžiky jako třeba zrovna uzavření aliance s G-Unit. Aliance netrvala věčně a po roce a několika měsících vzdávalo členství v guildě i jádro včetně GuildMastera. Perthorn se rozhodl, že příjme členství v guildě, kterou už dlouho sledoval a líbila se mu jeho komunita, zvláště následoval PiXiho - tehdejší vzor.
:podvadi_xd.png


Tehdy byl GuMou G-Unit betr, který dění v guildě nestíhal až tak sledovat a ono bylo co… v guildě nebyla chvílema nejlepší atmosféra a lidé odcházeli. Na chvíli se i objevila guilda Hidden Evil Crew (vytvořená Rewokem) předem určená support guilda-aliance. PiXi se rozhodl možná až moc rázně převzít žezlo GuM a nechal se jím bez delšího rozmýšlení jmenovat.


Čas běžel a pobyt v guildě začínal být stereotyp, po jedněch nevydařených GW se PiXi rozhodl vyházet byť jen trochu neaktivní lidi, nakonec na Perthorna bezmyšlenkovitě přepsal guildu a sám leavnul. Ti co byli tu noc ješte online nechápali ještě dost dlouho co se děje. PiXi Perthovi popřál hodně zdaru a věřil, že dokáže vrátit guildu do starých kolejí. Paradoxně druhý den zbylo v guildě možná 7 lidí a ti co byli minulou noc ušetřeni vyhození dostávali nabídky od PiXiho aby leavnuli guildu a šli za ním.

:oldgw.png
:angeling_vs_wiz.png


Guilda byla v těžkém období, ti co zbyli se utápěli v mizérii a až na některé veselé myšlenky to chtěl skoro každý vzdát. V Perthovi se ale v tom období něco probudilo, tím že se dostal na post GuM (i když úplnou náhodou a ani zdaleka si ho nezasloužil) začal uvažovat o svém cíli, cíli, který už měl v Temných Legiích a ještě mnohem dřív. Jako GuMa se cítil za ten maličký zbytek guildy zodpovědný a nehodlal to vzdát, ne předčasně.


Po pár týdnech rozmýšlení a nabrání pár lidí se vytvořilo pevné, rovnoprávné vedení guildy (Daniis, Feech3ck, GuestGirl, Kurtz, Perthorn) V guildě se vytvořily pevné funkční systémy a rozjelo se hned několik projektů. První z nich bylo jméno guildy, jelikož to byl úplně nový začátek a předevšim chtělo vedení za vším minulým udělat tlustou čáru, rozmýšlelo se o vytvoření nové guildy… ale nakonec se od toho upustilo, protože by se zbytečné síly soustředily na guildquest, expení guildy atp. Tudíž se G-Unit přejmenovala na Xenogears.

:malejfade.png


Guilda nabrala spoustu fajn a přátelských lidí, bohužel jich několik odešlo (a to i z vedení). Xenogears měli původní alianci Freerangers - velice přátelskou guildu, avšak přesto všechno aliance skončila tím, že bez jakéhokoliv echa přestali chodit na GW a vůbec se s náma nějak stýkat, dalším důvodem bylo to, že spousta lidí odcházelo „jen na zkoušku“ do guildy RNR a jak už to tak bývá… Naginatův příslib bohatství, slávy a labu dělá s lidma divy… Když se jeden člen vedení rozplýval nad RNR, zatáhl do toho všechny a na Freerangers se zapomělo. Aliance s RNR byla možná výnosná, ale ani zdaleka tak pohodová a přátelská. Nakonec po delší době i aliance s RNR praskla, paradoxně tehdejší GuM zprostředkoval toto rozhodnutí od vedení RNR a po pár týdnech skončil u Templářů. Jelikož byli RNR mnohem raději se svými dualy než s námi nebylo co řešit a i když za námi pak přišli na kolenou tak jsem je už poslal k šípku.


Bez aliance to nebylo ono a jelikož se Freerangers zrovna nejlíp netvářili, uzavřeli jsme ji s Riders in Clouds. No přibližně v této době nám odešla v úseku asi pěti měsíců většina lidí a to i včetně vedení (můžete hádat kam). RiC uzavřeli ali s RNR a Xenogears padali v zapomění. Další významný mezník byl na světě. Doslova se slzami v očích jsem chtěl guildu rozpustit, ale nakonec mi to pár zbylých členů rozmluvilo. A po několikaměsíční neaktivitě jsme se vrátili s novou krví zpátky.


Dalo se čekat, že nám bude dlouhou dobu trvat, než guildu pořádně postavíme na nohy… ale nyní, více než tři a půl let po „založení“ guildy mohu bez problému říct, že jsme znovu úspěšná aktivní guilda, stále se rozrůstáme, užíváme si GW, podnikáme úplně všelijaké, různorodé blbiny a hlavně se bavíme. Volné jsou poslední místa a nabíráme jen takové jedince, kteří dokážou být oddaní a chtějí hlavně jediné: pohodovou hru s přáteli po boku.

:voodoo.jpg
:xmas1.5.png
:hill.jpg
:nice2.png

 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 0.09 s |   | Copyright 2011-2023