Příběh

Drsný, temný smích se ozývá zpoza opony stínů karmínového měsíce. „Krev je měnou duše“ šeptají hlasy… Strašidelný šepot provází rudou lunu na její cestě k zemi. Pouštní písek je nasáklý krví prolitou při znovuzrození Satana. Jak trhlina temnoty stoupá z pekla, každé zdání bezpečí a ochrany se zdá být mizivé… Znamení destrukce vzkvétá v nočním chladu vyprahlé pouště. Zlo, které může zpřetrhat jemnou strukturu času a prostoru po celé zemi, největší nebezpečí, kterému Midgard musel kdy čelit, je zpět.

Město v největší poušti na světě, ve které byl Satan Morroc spoután, se zahalilo do roucha temnoty.. V dojmu, že rituál oživení Satana byl přerušen neznámými hrdiny, Midgard spokojeně spal ve falešném bezpečí, neuvědomujíc si fakt, že probuzení bylo pouze oddáleno… Čekající na šanci k úniku, Satan Morroc nepropásl šanci, která mu umožnila se uvolnit a znovu vstoupit do lidského světa. Satan Morroc začal ihned ničit všechny cesty vedoucí do Morrocu aby zabránil svému opětnému poražení a uvěznění lidmi. Nejprve zdevastoval poušť obklopující Morroc a potom zničil všechny cesty vedoucí na sever. Žádná živoucí bytost nepřežila běsnění Satana Morroca.

Dobrodruzi a bardi rychle rozšířili novinku o Morrocově oživení po světě. Mnoho válečníků, mágů a dalších hrdinů se shromáždilo v Morrocu ve snaze bojovat a spoutat Satana jako hrdinové před dávnými časy. Jestli selžou, nebude zničen pouze Morroc, ale celý svět.

Přehled

Dimensional Gorge je oblast okolo nedaleko morrockého města, kde Satan Morroc znovu sídlí jako součást epizody 12. Dimensional Gorge je přeměněná část staré Sogartské pouště, pokroucená Morrocovým oživením a obývaná mocnými monstry.

Vstup do oblasti je přímo na východ z města Morroc. K přístupu je nutné mít lvl 80 a mít započatý Continental Guard quest. V této oblasti najdete řadu zjevení Satana Morroca. Jako součást questu můžete vyvolat Satana Morroca a bojovat s ním. Doddler doporučuje nejméně 20ti člennou skupinu hráčů.

Po porážce Morroc uteče do jedné z dimenzionálních kapes. Po dokončení questu ho můžete následovat a znovu s ním bojovat, nyní už jako s MVP bossem Wounded Morroc.

Přeložil Ulric, spolupracovala Hentai.

 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 0.092 s |   | Copyright 2011-2024