[[friends]]

Guilda Friends

Dávná historie očima našeho GuildMastera:

Naše guilda vznikla za docela zajímavých okolností. Před založením guildy jsem byl členem Final Fantasy. Vzal jsem si na starost modrou část FF a sehnal do ní několik lidiček. Většinu z nich jsem znal z doby, kdy jsem jim jako novicům pomáhal expit. Činnost, která mě baví dodnes. :) Bohužel, vztahy lidí v této guildě nebyli dobré, jakoby tam všichni zapomněli, že to je jenom hra. Pomluvy, nadávky, vyhrožovaní rozbitím držky a podobné „hrdinské řečičky“ nebyly ničím výjimečným. Jednoho krásného dne jsem totálně znechucen odešel z guildy. Nemohl jsem ovlivnit věci, které se tam děly, a nedokázal jsem nečinně takovým věcem přihlížet. Měl jsem na výběr dvě věci. Buď přestanu hrát úplně a budu mít klid, ale všechna moje práce přijde v niveč, a nebo po poradě s kamarády založit guildu úplně novou. V této guildě budeme mít všichni právo rozhodovat, a tak ovlivňovat její chod. Tak jsem sehnal emperko a vybrali jsme název. Tento název vyjadřuje, o co v guildě hlavně jde. Do naší nové guildy přesla většina členů, které jsem sehnal do FF. Jsou to super lidičky, a tak vznikl základ týmu. Postupně jsme vypracovali pravidla guildy, které nám pomáhají udržet guildu v dobré kondici :) Před námi byla a je pořád velká spousta práce. Ono začít budovat guildy na rozjetém serveru není nic lehkého. Kvalitní hráči jsou dávno v jiné guildě a ostaní se na nás koukají, jako na něco méněcenného. Nicméně se nemáme za co stydět, a tak jsme se pustili do nabíraní nových členů. Je to nevděčná práce. Z deseti nováčků je schopný pouze jeden. Ostatní nemají chuť hrát a týmová práce je pro ně neznámým pojmem. Časem se naše guilda rozrostla a začali jsme chodit na GW. Vzhledem k tomu, že v guildě byli většinou začátečníci, snažil jsem se někde sehnat pomoc. A tuto pomoc jsme našli u guildy Divine Legion a později Lost in Time. Členové nám moc a moc pomohli, za což jim patří naše velké DĚKUJI. Na GW jsme se zlepšovali a vedlo to až k získání a udržení našeho prvního hradu. Guilda se neustále vylepšuje, což je hrozně moc důležité. Rozšiřuje se počet stálých členů, jejich equip, lv a hlavně zkušenosti. Podařilo se nám zajistit si slušnou pověst. Naši členové se chovají slušně a pokud je to v jejich silách, rádi pomáhají ostatním.

To byla historie guildy ze serveru CzechRO popisovaná Hawkim. Na rebornu to vypadalo zhruba takhle: Na serveru jsme od začátku, většina z nás přešla z guildy Friends na czechru. Někteří jsme se však přidali až na Rebornu. Po spuštění ostrého provozu jsme se dali do práce a začali tvrdě pracovat, protože naším cílem byly GW a chtěli jsme dosáhnout na vrchol. Doplnili jsme guildu několika členy, společně expili, pomáhali si s equipem a začali jsme se připravovat na války. Tehdy byl server rozdělen na dva tábory - Haibane Renmei a zbytek serveru :). Protože jsme nechtěli být „mainstream,“ chtěli jsme vybočovat vyčnívat a hlavně - nebyli jsme srabi - dali jsme se na stranu HR. Poznali jsme mezi nimi několik skvělých, zkušených lidí, kteří věděli co dělají a stali se našimi přáteli. Tehdy jsme byli ještě slabí, a tak si s námi ostatní nebrali servítky a dávali nám co proto. My jsme se však našich cílů nevzdali a pokračovali v úsilí nejen vyrovnat se, ale překonat všechny, které potkáme. Po rozpadu Haibane Renmei někteří jejich členové našli útočiště u nás, v podstatě jediných jejich přátel. Díky jejich zkušenostem jsme se velice zlepšili a začala éra naší guildy, která díky píli jejích členů konečně začala vítězit na bitevním poli. Avšak naši guildu vždycky sužovaly problémy s aliancemi, už od začátku Rebornu, a tak náš výkon kolísal, avšak i přes tyto problémy jsme si udrželi pozici, jakou jsme na serveru měli. Po rozpadu aliance s guildou Korikatamari se vrátili Shinsengumi z prázdninové přestávky, a tak jsme vytvořili velice silnou alianci, která dlouho dominovala serveru. Byla to éra skvělé spolupráce.

Bohužel na serveru už od začátku vládne veliká nevraživost mezi lidmi, která asi nikdy neskončí. Díky tomu se ze zábavy z hraní stala spíše otrava a na GW jsme chodili víc z povinnosti. Díky nesportovnímu chování už jsme neměli radost ze hry, a tak tato velká nenávist zapříčinila odchod jádra guildy ze serveru. Guilda se pomalu rozpadla a vypadla z dění na serveru. Někteří bývalí členové pokračují u jiných guild, ale nikdy nezapomenou na to, jaké to bylo u Friends, protože to byla guilda plná přátel, vzájemného respektu a spousty společných chvil, na které budeme s radostí vzpomínat.

Dnes se v guilde drží pár původních členů, kteří udržují guildu takovou, jaká se vždy snažila být. Jsme rádi, že guilda se nestala jen dualovou, a že si zachovává jméno, které symbolizuje to, co už jednou bylo řečeno: Název vyjadřuje to, o co v guildě hlavně jde. Škoda, že to tak nemůže být vzájemné po celém serveru a charakter zdejších lidí nedovoluje přežití takových guild.

Seznam hráčů, kteří prošli a nebo stále jsou členy:

Abyddon, Aenea, Alizze, Alpinus, Argo, Ashitaka, Azarel, Barbarosa, BardAlik, Beda, Britva, Caesar, Calinor, CaOn, Center, DarkLord, Dede, DeeDee, Deliamber, DiGi, Duntless, Edrexa, fejk, Ford, Freedom, Gandalf, Geralt, GuestGirl, Hawki, Jakubicek, JOhny, Josifek, Koca, Kurtz, Mathias, Moonfighte, Nazghul, Ondriq, pal4din, rodix, rulezz, Sakashima, Sanjuro, Sido, Scorpio, Silence, sKeeteR, Sulel, Tracy, Wanda, Werewolf, yellow4, Yoshimo

Pokud jsem na někoho zapoměl, což se klidně mohlo stát, velice se omlouvám a po připomenutí se, dotyčného doplním.

 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 0.081 s |   | Copyright 2011-2024