Juice Quest

Co získáte: Doživotní možnost výroby džusíku

Co potřebujete: Meat

Jak dlouho to zabere: Přibližně 5 - 10 min.

Postup:

npc_matka_a_syn.jpg 1.) Nejdříve se vaše postava musí vůbec dozvědět o tom, že je možno džusy vyrábět. A proto navštíví nedaleko Pronterského náměstí dům, v němž je ubytovaná matka se svým synkem. Vydejte se do druhého patra a v posledním pokoji na levo, je najdete. Právě od této mámy získáte potřebnou informaci o výrobě džusů, ale je potřeba proto taky něco udělat.npc_housewife_marianne.jpg 2.) První si s ní promluvte, jmenuje Marianne. Postěžuje si na to, že její syn je přesně po svém otci a dělá ji jenom starosti. Odmítá totiž jíst ovoce a zeleninu. Neví si rady co udělat, aby jej přiměla k chuti na zdravou výživu. Protože synek jen uslyší název nějakého ovoce a už se tváří otráveně a ohrnuje nad tím nos.npc_morrison.jpg 3.) Nyní si promluvte s trucujícím synkem, který se jmenuje Morrison. Také on si postěžuje, ale v tom duchu, že strašně touží po mase a chce, aby jste mu nějaké donesli. Jakmile budete mít v inventáři maso, tak vás o něj požádá. Odmítněte ho a nic mu nedávejte, prostě mu to maso jen ukažte. Sice ho tím trochu podráždíte, ale to je v pořádku.

Potřebujete mít u sebe:npc_housewife_marianne.jpg 4.) Nyní si opět promluvte s Marianne. Ta vám poděkuje, že jste jejímu synkovi nedali maso. A v tom ji napadne, že by mohla zkusit z ovoce a zeleniny dělat džusy. Ty by její syn možná dokázal do sebe dostat, mohly by mu zachutnat. Prozradí vám, že v jednom městě se džusy vyrábí. Není si jistá jestli to je Morroc, nebo Payon.
npc_juicer_marx_hansen.jpg 5.) Díky této informaci se s vámi bude v Payonu už zcela ochotně bavit džusař Marx Hansen. Pokud ale, neabsolvujete onen předchozí výstup s masem, tak je pro vás dělat nebude a ani se o nich s vámi nebude bavit. Každopádně, když jste správně absolvovali Pronterskou část, nyní už pro vás bude doživotně vyrábět džusy. Stačí když si donesete potřebné suroviny a během chvíle vám z nich vytvoří požadovaný džus.

Potřeby na výrobu jednotlivých džusů:R-e-n 16/11/2006 10:27 (Upravil a obrázky NPC přidal Tuax 2010/07/31 01:33)

 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 0.085 s |   | Copyright 2011-2024