Snowman quest

Co získáte: Náhodné cukrovinky Candy, Candy Cane, Piece of Cake,
Well-baked Cookie od sněhuláka, se kterým se tímto questem stanete přátelé. A samozřejmě budete obohaceni o zajímavý příběh z historie sněhuláka.


Co potřebujete: 1x Squid Ink, 1x Sticky Mucus

Jak dlouho to zabere: Pokud budete mít u sebe potřebné věci, tak max 15 minut.

Postup:

npc_father_christmas.jpg 1.) První se musíte vydat za hlavní osobou Lutie a tou je santa Father Christmas. Nachází se v horní části Lutie v domku se dvěma předními vstupy. Když si s ním promluvíte, přivítá vás oficiálně v Lutii a podá vám informace o sobě, o Lutii a o tom, jak se dostat do Aldebaranu. Po ukončení hovoru na něj znovu klikněte. Tentokrát (pokud jste to už někdy neabsolvovali) pro vás bude mít dáreček, protože je to hodný santa. Dá vám jednu náhodnou odměnu z následujího seznamu:

Dostanete náhodný dárek:


npc_debra.jpg 2.) Po té, co dastanete dárek od santy se svámi bude již bavit Debra, která žije ve svém domku kousek na severovýchod od Fathera Christmase. To ,že jste obdrželi dárek vám pochválí a jako perličku vám podá základní informace o tom záhadném sněhulákoví na předměstí Lutie. Že se jmenuje Jack Frost a je zde stejně populární jako Santa Claus, protože dokáže mluvit s lidmi. Pošle vás ihned se za ním podívat a promluvit si sním.npc_jack_frost.jpg 3.) Dojděte k sněhulákovi se jménem Jack Frost a promluvte si sním. Podiví se, co oněm Debra říkala, protože sám se nepovažuje za víc než pouhou nulu. Je nešťastný že vlastně ani neví kdo doopravdy je. Pokud jste v prvních dvou krocích udělali vše správně následuje toto: Poví vám o panu Petersonovi od nějž má vizitku, kterou vám ukáže. Jenže nemá nohy a tak sám nemůže za panem Petersonem zajít. Pak upadne do vlastního rozjímání a už se s vámi nebude bavit.npc_peterson.jpg 4.) Je na čase podívat se za panem Petersonem, aby jste zjistili co s tím sněhulákem vlastně je. Ten se potlouká kousek za kostelem. Poděkuje vám, že jste mu zašli sdělit, že Jack Frost by za ním rád zašel, ale že bez noh to jaksi nejde. Peterson vám slíbí, že se za sněhulákem brzy sám zastaví. Navíc když zjistí, že by vás zajímalo víc o tom tajemném sněhulákovi, poví vám o osobě Hairy Uncle Ken, která by měla znát sněhulákovo tajemství. A poví vám ještě, co o tom ví, přímo on sám (zajímavý příběh ;-) ) Podrobnosti si, ale máte zjistit přímo od Hairy Uncle Kena.npc_hairy_uncle_ken.jpg 5.) Hairy Uncle Ken postává kousek od domu santy a pokuřuje si tu v poklidu fajfku. Poví vám že ví přesně, jak se Jack Frost dostal na svět. Jenže informace nejsou zadarmo a tak, bude po vás chtít, aby jste mu donesli 1x Sticky Mucus, 1x Squid Ink. Jakmile mu je donese tak se rozvypráví o jednom alchymistovi zvaném Philip Varsez, který sněhulákovi tímto kdysi zachránil život. Detaily příběhu si, ale přečtěte sami ;-) Pak vám ještě poví o tom, že i přesto vše neví kde Jack Frost bere ty kopy dárků, které dává lidem, ale že Mima je perfektní výrobce Kimchi, pokud by vás to zajímalo.

Budete potřebovat:


npc_mima.jpg 6.) Teď už sice znáte historii Jacka Frosta, ale pořád ještě nevíte co se skrývá za jeho tajemnou schopností obdarovávat druhé. Takže jdete za výrobkyní Kimchi jménem Mima. Ta je v domku kousek od vánočního stromku ve středu Lutie. Poví vám o tom, že starý Uncle by z ní chtěl mít svou přítelkyni a taky dostat sklenici jejího Kimchi. Jenže z toho klábosení s váma nic nemá a tak pokud chcete získat nějaké informace, budete muset zajít za Jackem Frostem a dostat od něj tu „Nejdrsnější sůl na světě“, které je bezva pro moření zelí :-Dnpc_jack_frost.jpg 7.) Takže se zase projdete za sněhulákem Jackem Frostem. Ten vám sdělí, že kuchyni od Mimy miluje a dá vám pro ní „Nejdrsnější sůl na světě“. Je pouze iluzorní, nezobrazí se vám v inventáři.

npc_mima.jpg 8.) Zpátky u kuchařky Mima. Díky soli vám nyní ochotně odvypráví vše co ví. Konečně budete vědět, jak je možné že může Jack Frost vytvářet neustále další a další dárky, že tím tak trochu konkuruje i Santa Clausi. Každopádně prý se objevily nějaké nové zprávy a ty šíří klaun Howie.npc_howie_the_clown.jpg 9.) Přímo před vánočním stromkem dělá společnost Kafře, Kapře, Bankéři a dalším klaun Howie. Když si sním zkusíte promluvit, budete mít více možností o čem se sním bavit. Zvolte možnost O sněhulákovi. Zjistíte, že i ty dvě děti, které se v příběhu z historie sněhuláka snažil Jack Frost zachránit jsou také v Lutii. Jmenují se Charlie a Marsha. Sdělí vám další detail z oné události a pošle vás promluvit si stěmi dětmi.


npc_charlie_a_marsha.jpg 10.) Charlie a Marshu najdete v horní části Lutie. Podle všeho je Marsha sdílnější a vypoví více, než Charlie. Takže vyzpovídejte Marshu, dozvíte se další střípky z historie sněhuláka a těchto dětí. Nyní když i děti už vědí, že máte opravdový zájem o to poznat se se sněhulákem Jackem Frostem a stát se jeho přítelem vás za ním Marsha pošle s tím, že třeba dostanete nějaký dárek.


npc_jack_frost.jpg 11.) Gratuluji dosáhli jste zdárného konce. Nyní jste se stali přáteli s Jackem Frostem a dostanete dárek:

Dostanete náhodný dárek:Pro Reborn Wiki sepsal a obrázky vytvořil Tuax 2010/07/30 05:32, za případné překlepy se omlouvám.

 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 0.087 s |   | Copyright 2011-2024