Elita Midgardu

Guild master: Tuax
Založení: chvíli (par dní) po spuštění serveru Reborn
Guild Level: Aktualně 4 level (dříve osmý… viz. historie)

Historie gildy

Původní jádro členů gildy se znali z reálu a hráli spolu na czechru. Později, když se testoval server Reborn, před spuštěním do normálního provozu, byli už zde. Mezitím poznali několik lidí se kterými si sedli do noty a tak se rozhodli založit gildu. V té době, měl gild quest sotva prvních pár krůčků života za sebou a ještě měl před sebou dlouhou cestu než dozrál. A tak se naše gilda tehdy založila oklikou díky ochotnému k3dT. Po té, jsme na serveru existovali a existovali až do doby, než se objevilo SVN, které většinu z jádra tak nahlodalo, že se rozhodlo odejít z rebornu pryč. V té době to byl čas poměrně velkého exodu hráčů, který jednou za čas nastává snad všude. Odchody členů gildy ze serveru byly poměrně citelné, ale po čase se ukázalo, že asi největší rána byl odchod gildmastera Tuaxe (tedy mě :))) ). Zbylí členové se rozprchli po ostatních gildách a někteř z nich jsou dodnes aktivní, ikdyž už na jiných postavách. Namátkou uvedu tři jména Yellow4, Ladik, Sakaki… V dobách největší slávy jsme měli osmý gild level a vědělo se o nás i když jsme nikdy nebyli gildou, která by směřovala na Guild Wars. Někdy v tom mezidobí po našem odchodu, naše postavy na serveru zůstaly, ale naše gilda byla smazána… A tak ted po letech co jsme se vrátili dva, z davného jádra, jsme gildu obnovili a táhneme ji k novému životu. Na serveru jsme potkali několik hráčů, kteří si na nás pamatují, což potěší. A dokonce se zde objevila jedna hráčka ze zakládajicích původní gildu a vrátila se do našich řad, kterou jsou nyní velmi střídmé, či spíše prázdné. Ale ani Fénix z popela nevstává ze dne na den.

Současnost gildy

Jsme gildou, která není zaměřena na PvP, ale na PvM. Naše jméno, logo i vyznání je o zábavě. Chceme se touto hrou a hraním v jejím světě midgardském hlavně bavit. Což pro nás PvP zrovna neposkytuje (tu zábavu). V gildě rádi přivítáme nové členy, kteří také netíhnou po bojích v hradech, ale baví je hrát RO, bavit se s hráči a kteří mají v sobě soutěživého ducha veselou mysl. Ale musí počítat se čtrnáctidenní zkušební lhůtou, během které může být z gildy vyloučen. Nikdo neříká, že se na GW nemůžeme objevit, ale určitě nebude naším zájmem získat hrad, ale spíše jen chvíle zábavy z trochu jiného hraní.

Pravidla gildy

Slušnost - jsme lidé a ne prasata, tak se podle toho snažte zařídit. Vyvarujte se sprostých výrazů a nevhodného chování. Potřebujete-li si sprostě ulevit, zakřičte si doma v pokoji. Ve hře na vaše nadávky není nikdo zvědavý. Vyvarujte se spamování gild chatu jednou otázkou pořád dokola. Stačí se zeptat jednou. Ne vždy musí být on-line někdo kdo zná odpověď na váš dotaz. Nikoho se nesnažte přílišně omezovat, buzerovat, či neustále něčím otravovat.

Nesobeckost - hra se dá absolvovat i solo hraním, ale je založena hlavně na komunikaci a spolupráci mezi hráči. Když vstoupíte do gildy očekává se od vás, že se stanete jedním z nás. Budete ochotni s gildou spolupracovat, pomáhat novějším hráčům aj. Budete se ochotni bavit s lidmi v gildě. V gildě by měla panovat kamarádská atmosféra, kde se může každý spolehnout na každého. Záleží jen na vás, zda s vámi ostatní budou rádi chodit huntit, expit, bavit se atd.

Věci v gildě - V rámci gildy si veškeré věci dáváme zdarma a je naprosto jedno jestli daná věc ma hodnotu 100 zenu nebo 100 milionu zenu. Samozřejmě nidko nikoho nenutí nějaké věci někomu dát. Ale pokud nejste schopni toto dodržovat, nikdy se vám nebude dát zcela věřit, hlavně s ohledem na gildovní kafru ve které bude časem mnoho cenností. Je taky nevhodné od někoho z gildy vzít nějakou věc a tu pro svůj prospěch prodat, někomu jinému, aniž by jste otom dali vědět tomu co vám předmět dal. Není problém, pokud potřebujete něco vzácného, co s vámi někdo vymění pouze za dejme tomu nějakou kartu, říci gildě zda to někdo nemá a proč. Pokud to někdo má, tak to normálně předá a můžete pro vést svou výměnu.

Gildovní dům

Díky Kristy, vlastníme v Geffenu, malý Zámeček, který se stal domovem pro naší gildu. Mají do něj přístup všichni členové gildy a mají v něm možnost přístupu ke gildovní kafře, jakožto i ke svým kafrám, bance atd.

Členové gildy

Tuax - Natural critical assassin.
Hagen - VitaKnight
Kristy - Combo Monkyne
Miss Valentine - Assassinka

 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 0.087 s |   | Copyright 2011-2024