~Historie~

Psal se rok 2006 asi červen a já začal hrát na dalším českém serveru CzechRO, kde jsem měl hned několik postav.

Źádná z nich nedosáhla ani 65 lvl:) Po jedné procházce s mojim alchem mi padlo v orc dungeonu emperium. Jelikož na CzechRO se gilda dělá pouze pomocí tohoto předmětu, stačilo zadat pár slov a vznikla nová gilda Vládci Empéria.

Po 7 měsících a získání svého počítače jsem společně s kámošem přešel na Reborn. Nastal čas okoukávání co tento server přináší. Někdy kolem silvestra jsem přišel na myšlenku, že i zde vytvořím gildu se stejným jménem. A stalo se. Gilda byla během chvilky plná. Společně s pár věrnými členy, mezi kterými bych jmenoval například hráče Petronela, Kira Yamato a mnoho dalších. Někteří ze zakladatelů hrají dodnes.

Ihned ze začátku jsme se začali zůčastňovat Gild Wars. Někdy se sice malý úspěch našel, ale i naopak. I přesto nám nechyběl bojový duch v těle a jeli jsme dál. Za tu dobu co zde působíme jsme měli několikero aliancí.

Shadow Warriors__, kde byl GuM Vormav Tingel Emperium Killers, kde jsem šéfoval také já. Inqisitors (nepamatuju si jejich původní název). Jejich GuM tehdejší Pelrimek

Byli to krásné časy, kdy jsme byli sice newbící, ale byla sranda.

Kolem července roku 2007 jsme dostali nabídku od tehdejší velmi silné gildy Final Fantasy. Chtěli nám trochu pomoct, naučit nás něco. Což udělali a za to jim děkujem.

Během měsíce prosince 2007 jsme se rozhodli, že zkusíme žít tzv na volné noze a tak jsme se od Final Fantasy odpojili. Nastal 20 denní půst, kdy GM stopli GW. Přeci jen byli svátky.

S příchodem nového roku nastalo pár změn. Ta hlavní byla nová aliance. Gilda FLASH Našli jsme si zejména nové přátelé. Byli to sice krušné chvíle, ale přežili jsme je. Ovšem nastala nemoc zvaná: nedostatek lidí. Na Rebornu je málo hráčů, co mají zájem o GW, nebo jsou málo schopní.. Tak jsme dospěli k razantnímu kroku a to: Sloučení gild. U Flash se změnil GuildMaster a všichni schopní členové přešli k Vládcům. Udělal se menší kompromis a Vladci Emperia se přejmenovali na Flash of Emperium.

Poté si hráč Gilgamesh vytvořil gildu Atlantis s tím, že to bude naše aliance. nevedlo se nám nejhůře, avšak hráčů stále ubývalo.

Na začátku letních prázdnin 2008 nám byla nabídnuta aliance s gildou Templars. Společně s nimi jsme se usadily v žebříčku jako top aliance. Vydrželi jsme spolu půl roku až do té nešťastné události. Skoro všichni Templars s Phoenix Fury a Trhači Betonu odešli z jedné nejmenované příčiny.

Někdy kolem zažátku jara 2009 jsme uzavřeli alianci s gildou Věrni Bílé Růži. Vcelku se nám vedlo až do jedne nešťastné příčiny, kdy jsem já, jakožto GuM, byl bez počítače a to po dobu dvou měsíců. I přes neustále „ovládání“ gildy z jiných pc (přes fórum a icq) to šlo z kopce. Po mém návratu jsme to znovu rozjeli, bohužel bez aliance. VBR nebyli nadále schopni jet naplno, nebot jejich GuM si dal prestavku. A tak jsem se sloučili a nekteri hraci chodili na gw k nam. Casem, a to asi na zacatku prazdnin 2009 jsme nabídli alianci Ordo Sicarii Draconis, jakožto jediné aktivní gildě, která neměla alianci.

Na žačátku září/říjnu bylo bohužel nutné dát si přestávku. Nyní se gilda snaží znovu rozjet. Buďte i vy těmi, kteří k tomu dopomohou:) Píše se datum 15.4.2010

 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 0.085 s |   | Copyright 2011-2023