[[loosers]]

Loosers

Guild Master: Looser
Level gildy: 15 (a dorostl)
Max počet členů: 20
Založena poprvé: na konci roku 2005
Založena podruhé: září 2007
Poměr kluci x holky: ??
Aliance: žádná
Současní členové: Dani Filth(Agnieszka Pyzik), Anettka(Assos), Freecoolin, 1Arwen1, Dita von Teese, Zuzitko, Massami, Voldemort(Leach), Ramosek, minie, KatteAhoj, jsme „no GW“ guilda s dvouletou historií (kdo by to byl řekl). Dříve jsme na GW chodili a možná též v budoucnu budeme. Nejdřív bych rád připomněl původní Loosers.
Dva roky zpět (pár měsíců po wipu): Já a můj kamarád, dva newbíci, jsme si řekli že uděláme vlastní gildu a budeme chodit na GW. Jak jsme si řekli, tak jsme také učinili. Jako jedna z mála guild jsme prošli celým guild questem. A expili jsme sebe, expili jsme guildu. Vyšvihli jsme se pěkně vysoko (což je vidět i nyní - později vysvětlím). Rád bych zavzpomínal na exmembers, zaslouží si mojí pozornost a vaší taky.
Guild Master: Light Flames (wizzard)
Petruss (monk)
Xyrian (monk)
Lentilka (priest)
Joes (hunter)
Tracynka (knight)
Sili (knight)
Kulma (assassin) - v nynější době Mireille nebo Othis
Marcop (assassin) - dnes Looser, Petruss nebo Diego
Azumaga Daioh

členů bylo více, ať stálých nebo dočasných, omlouvám se, že už si nepamatuji jejich nicky


Musím se přiznat, že první kdo gildu asi po půl roce opustil jsem byl já (Looser). Odešel jsem k Templářům a ztratil jsem přehled o dění v gildě. Nicméně Light Flames přestal hrát Ragnarok a gildu přenechal myslím že Feecheckovi. Feecheck gildu přejmenoval a poté ji přejmenoval ještě jednou a poslední název je HiddenEvilCrew (ke sklonku kariéry HEC aktivně chodila na GW). V dnešní době je bohužel HEC mrtvá gilda.

Na konci listopadu 2007 jsem založil guildu Loosers znovu, s postavou Looser (což byl původně guildovní priest - jeho nick mi zůstal do dnes). Tu guildu jsem založil z části ze zoufalství, protože Reborn se mi zdál trošku upadající a chtěl jsem zažít staré dobré časy - hádky, pěkné historky, společné expení, bossování (já a Petruss jsme chodili occultovat Tao gunku) a z části na podnět Othise, kterého jsem po dvou letech potkal na Reborn eventu. Zde památný screen z eventu. Nicméně po týdnu jsem v gildě zůstal sám a to z velké části kvůli mé lhostejnosti (hrál jsem za Petruss a na Looserovi jsem se ani neukázal). Uvědomil jsem si, že by to tak nešlo a začal jsem se gildě naplno věnovat. Jako první jsem se zaměřil na shánění exčlenů. Kromě Othise (který mi už guildu leavnul) jsem nenašel nikoho. Tak jsme byli dva. A dva jsou pořád málo. Tak jsem se obrátil na těch pár úžasných lidí, které jsem měl tu čest na Rebornu potkat. I když jsem jim nabral jen duálové postavy, měl jsem pocit že to půjde (Vilgefortz, Crowley, Sicario, Morgie Andy de Claire, Ceris). Protože jsem se zdržoval většinu času v PVP nebo na geographerech, začal jsem nabírat postavy tam (Yogi, Mentor, Kaps, Monk007, Kaltua, Ramosek, Frytys). V této době jsem měl opět lidi v gildě, někteří se v ní semtam ukázali. Nicméně pořád to nebylo ono. Věděl jsem, že se to jednou změní a také se tak stalo. Památné noci 10. prosince 2007 jsem potkal v pronteře na náměstí sage o němž jsem v životě neslyšel, sage, jenž sháněl gildu. Jeho jméno bylo (a stále je) Dani Filth. Časem jsem zjistil, že nabrání Daniho byl úžasný krok. Přivedl totiž své neduálové kamarády, kteří se potulovali končninami Midgardu a o nichž jsem taktéž neslyšel. A tak jsem měl tu čest potkat Freecoolina, Ditu von Teese, Voldemorta. Později si členové začli přibírat své Ragnarokové (i reálné) přitelkyně. A tak přibyli 1Arwen1, Elisse, minie, Taiko, jessy. Z Loosers, gildy, která měla zastoupení pouze jedné statečné dívky se stala gilda plná slečen, poměr kluci x holky je nyní téměř 1:1. Jednotlivými členy se budu zabývat nakonci a to zejména proto, že si zaslouží vaši pozornost. Když si spočítáte všchny členy které jsem vyjmenoval, zjistíte, že jich je moc. I v té krátké novodobé historii nás hodně členů opustilo. Na některé budem vzpomínat s láskou, na některé až tolik ne, ale nezapomeneme.


Už nejsme duálová gilda. Nechodíme na Guild Wars, pouze Ramosek a Frytys ;) Naše gilda není o levelu, ale o komunikaci. Ventrilo neuznáváme, protože lidé bez mikrofonu jsou na Ventrile diskriminováni. Nejstaršímu členovi je 28 a nejmladšímu 12. V průměru se pohybujeme okolo 17 let. Gilda je provázána spletitými vztahy, které vysvětlím. Členove jsou roztroušeni po celém Česku ale i Slovensku. V lete chystáme oficiální gildovní sraz. Nadávky, pomluvy a lhaní nevedeme (zato ostatní koukám ano). Je to jedinný neomluvitelný důvod, kvůli kterému je letenka z gildy. Gilda funguje na základě důvěry. Jsme přátelé na život a na smrt, podrazy u nás nemají místo. Tímto chci poděkovat všem bývalým i současným členům za krásnou atmosféru, kterou v gildě vytvářejí. Mám vás všechny moc rád a přinášíte mi jenom radost. :-*

ČLENOVÉ


Looser - Priest
Guildmaster a jeden z nejoblibenejsich clenu vubec. Tento nyni uz 17-ti lety prazak je charakteristicky ochotou poradit a pomoci, diky cemu jeho obliba jeste roste =) Tento milovnik Japonska, Finska a tentacle hentaie navstevuje nejmenovane prazske gymnazium(Gympl Opatov =) ) a do matury mu chybi uz jen dva roky =) Jinak je ale Loosi punker telem i dusi a o tom vypovidaji i jeho oblibene kapely - Totalni nasazeni, Punk Floid, E!E, Vycurat a spat nebo treba Backurky v mechu. A jako spravny „pankac“ sympatizuje i s ideologii Antify (Na kristalove noci radil =) ).Dne 12.4.2008 udelala Loosimu prvni auru nejaka noob magyne =)


Dani Filth - Professor
Nejvýznamnější člen. Mezi námi mu říkáme kuchař metalista. Je mu 21 let a je z Ostravy. Už nestuduje, ale poctivě maká. Jeho život v Ročku je zahalen osudovými i neosudovými láskami. V gildě můžete najít i jeho současnou manželku 1Arwen1. Je to také on, kdo se zasloužil o příchod dalších slečen,a to Massami a jessy. Osobně se zná s Freecoolinem, Voldemortem a Ditou von Teese. Ačkoliv miluje metal, není alkoholik. Fandí Realu Madrid stejné jako Voldemort. v F1 je Ferrari jeho jasnou volbou, stejně jako u Voldeho. . Hudba - Heloween, CoF. In Extremo, Edguy, Deathstars, Lacrimosa, Iron Maiden, Doga atd. Dani jako první z gildy udělal auru.Freecoolin - Wizzard
Daniho kamarád z reálu. Taktéž je to Ostravák. Je mu 21 a studuje na vysoký. Rád si dá jedno „pětipivo“ s Danim a s Voldemortem v hospodě. Dani si ovšem dává „pětilightcolu“ (jak sám tvrdí) a nechodí tam pravidelně. Má mladší sestru a mladšího brášku. Všichni hrajou Ragnarok. FCho segra Dita von Teese má také útočiště v naší gildě. FC také rád zajde s Voldemortem na fotbal (oba fandí Baníku). Ve světovém fotbale má rád Barcelonu. FC často střídá jezdce F1, kterým fandí, takže to uvádět nebudu. :) Hudba - The Doors, Beegees, Divokej Bill, Horkýže Slíže, Daniel Landa.


Voldemort - Sage
Ortodoxní fanoušek Baníku. Několikrát jste ho mohli vidět v televizi, jak mlátí Sparťany. ;) Je mu 21 a jak už jsem zmínil, chodí na fotbal s FCm. Občas pije, ale proč ne. Umí se nadchnout z maličkostí až je to roztomilé (viz. screen pičo!! když ho zabil Eremes). Fandí Realu Madrid a Ferrari. Hudba - Nightwish, Hammerfall, Daniel Landa, Horkýže Slíže, Conik Bapi, Orlik, Korn, R+.


Dita von Teese - lalinečka - Priestess
Segra FCho. Má povětšinu času dobrou náladu, i když k ní nemusí mít zrovna důvod. Díky tomu působí na ostatní sympatickým dojmem a třeba mě dokáže vždycky potěšit (a to jsem těžký depkař). Je překvapivě také z Ostravy a je jí 18. V hudbe má tato slečna ráda metalovejsi kapely,jako např. Helloween, Stratovarius, Metalium a Metallica…=)


Anettka (Ceris) - Championka
Cerisek, ač si z něho často děláme srandu, patří k těm nejoblíbenějším Looserům. V gildě do něj všichni rejpou, ale jen v dobrém, a když se najde rejpal „z venku“, dostane od Looserů „po držce“, protože Ceríska nám nikdo pomlouvat nebude. ;) Jinak je to víceméně pohodový sedmáctiletý puberťák z Brněnského okolí s mírnými příznaky maniodepresivní psychózy (ale nenechte se zmást, touto poruchou trpí i Looser, Othis a Dita von Teese). Abych se vyjádřil přesněji, pojem maniodepresivní psychóza se již v dnešní době nepoužívá, takže bych měl spíš napsat bipolární afektivní porucha. Těm co nebylo jasné, co to znamená maniodepresivní psychóza se již určitě rozsvítilo. =)Jak cerísek nedávno říkal, baví ho pouze chlastat a jeho životním cílem je sebevražda. No není to milé? V temných koutech naší gildy se proslýchá, že cerda patří do děsivé sekty EMO. :-X

Pokracovani priste =p

Jeden z mnoha památných guild chatů. Měl jsem jich mnohem víc, bohužel jsem je smazal spolu s celým ragnarokem. Každopédně určitě přibydou další. Nejspíš to později dám na samostatnou wiki stránku, je to moc dlouhé. :-)

Ba? - Bar? - Barbar?

Alchus : nemate nekdo bombony?
Dani Filth : mam bonbari=D Ale to asik nechces=d
Alchus : candy..
Dani Filth : neco asik mam…nvm
Dani Filth : na co?
Alchus : na mls ;D
Dani Filth : omg=D
Dani Filth : a kolik jich potrebujes?
Alchus : ale je to strasne nutnyyy ;D
Alchus : nwm co nejvic ;)
Dani Filth : pak se ti mrknu=p
Ramosek : co mlcite
Dani Filth : neni o cem mluvit=p
Massami : ja delam gild hunt
Anettka : aaa dpc
Ramosek : tam pudu az budu 80 lvl
Dani Filth : copak?
Anettka : mi na zem nekam spadl ozuzlanej ctverecek cokolady xD
Dani Filth : =D
Anettka : mam hooo
Dani Filth : grat=)
Ramosek : dani?
Dani Filth : no?
Ramosek : mam dobrou zpravu za 10 min pride vis kdo?
Dani Filth : Minie?=D
Ramosek : :D mozna taky ale jeste nekdo
Dani Filth : Arwen?=D
Ramosek : neee
Ramosek : z opavy
Dani Filth : katte?=D
Ramosek : NE:D
Dani Filth : ty?
Anettka : ja?.p
Ramosek : ne ani cerda ani ja
Dani Filth : pockat ty uz tu vlastne jsi=D
Ramosek : zacina na b
Voldemort : buzik
Dani Filth : bobosikova=D
Voldemort : :DDD
Ramosek : ne brumbal:D
Ramosek : ne delej ty vis
Ramosek : ba
Dani Filth : ten me nenapadl=(
Dani Filth : ba
Ramosek : ba….
Dani Filth : baaaaaba=D
Anettka : baba jagaa?
Ramosek : jaga
Ramosek : ne:D bar
Dani Filth : barbar onan…Loosi?=D
Anettka : xD
Ramosek : hhhh
Ramosek : premyslej dani
Dani Filth : tak bar nebo hhhh??
Ramosek : bar
Anettka : xD
Ramosek : pihata strapata holka:D
Dani Filth : pipi puncochata neni na bar =p
Dani Filth : podvadis=p
Anettka : barbar6? (crowley)? .p
Dani Filth : =D
Ramosek : :D jezisi
Dani Filth : neee
Dani Filth : dani=D
Ramosek : no tak jo donutils me to rict chces to vedet?
Dani Filth : mnoo nvm=D
Dani Filth : tak kdo?
Anettka : ja viiim
Ramosek : no rikej cerdo
Anettka : proste bar
Anettka : plny chlastu
Dani Filth : aaaa
Dani Filth : good idea=D
Ramosek : jakto ze neznas:D
Dani Filth : neznam=p
Ramosek : no tak jo jak myslis:D
Dani Filth : nebo znam?=p
Ramosek : tak ne asi
Dani Filth : Cerdooo,kdyz nekoho vidim na fotce…Znam ho??=p
Anettka : mno asi ne .p
Anettka : teda pokud ho znas tak ho znas
Dani Filth : takze ji neznam,Ramosku=p
Ramosek : ale znas od pohledu
Anettka : ale pokud ho neznas a jen vidis na fotce tak ho neznas
Ramosek : ale znas od pohledu
Dani Filth : muzu ho znat jen z fotky…pac pohled mi od doby,kdy se rozmohly sms
Dani Filth : nikdo neposlal=p
Ramosek : vydrzte musim tam kam i kral chodi sam:D
Dani Filth : omg,honit?
Ramosek : :D:D mno to ne:D
Dani Filth : ten ramosek nam Looserovatiii=D
Ramosek : cekejte uz to nevydrzim:D
Anettka : xD
Dani Filth : to je tak nadrzenej?=D
Dani Filth : Omg=D
Ramosek : dani vis co prosimte
Dani Filth : co?
Anettka : pojd me expit xD
Dani Filth : =D
Ramosek : jestli nechces prid k urazu tak si nezacinej nebo te seknu:D
Dani Filth : jedni si k baby leopardum a neco malo expu ti pribude=D
Dani Filth : ramosku,kolikrat ti mam rikat,ze s tvoji vyskou na me ani nedosahnes=D
Ramosek : sem pres tu dobu vyrost:D
Dani Filth : ses zalival?=D
Ramosek : a hnojil
Dani Filth : no fuuuj=D
Ramosek : :D
Ramosek : nejlepsi konzsky hnuj muzu doporucit
Dani Filth : ten film na nove,co tak loose bavil byl desna kravina=D
Dani Filth : jeste ze uz je konec=D
Ramosek : co s tim kopi?
Dani Filth : kk
Dani Filth : jj
Ramosek : :D
Ramosek : k cemu je alkohol
Ramosek : v ro
Dani Filth : heej too,ty zasr.mali leopardi se kuwa snad schovavaj=D
Ramosek : alcohol
Alchus : me ho muzes dat ;)
Alchus : me j ena bomby ;)
Dani Filth : presne=D
Ramosek : no uvidim:D ale nespadl mi red blood:-(
Alchus : ces erd blood?
Ramosek : jj
Alchus : red*
Alchus : mam jich asik 60
Ramosek : :D
Alchus : mi to pada z hub
Dani Filth : staci rana do nosu a je na svete=DNovodoba Historie: Jedna se o to, že gilda se pořád mění a není kam to psát, proto tady bude novější historie. Čím víc dole, tím novější.

- gilda zaznamenala velke personalni zmeny: vratil se Vormav Tingel ,obevil se novacek Pan Black s Princem a Nordisskem a dne 12.dubna pribyli Auri, Whisper a Dark Bloody - Tato podoba zrejme neni konecna.

-Nordissek už u nás zase není kvůli tomu, že už neměl takovou radost ze hry, jaké je třeba. Dark Bloody byl naverbován Pheonix Fury, Whisper zase Vladci emperia. Auri je jedinná exflashačka, která zatím zůstává. Pan Back se osvědčil jako výborný „funmaker“ a správný závislák. Princ víceméně také zapadl mezi nás.

-přišla velká krize (duben 2008), která byla díkybohu zažehnána a tak gilda Loosers žije dále, bylo ovšem nutné udělat velké změny. Vyhozena byla Divoska a pár dalších dualistů a přišli noví nadějní a ambiciozní hráči. Tím mám na mysli Wizzarda 007, Hard Killera nebo třeba happyna. Uvidíme, jak dlouho mezi námi vydrží, ale zatím to vypadá slibně. :)

-24. května 08 jsem všechny z gildy vykopal a loosera uklidil do sklepa. Ludě čučeli jak bezdomovec na inkasni listek, co se se mnou děje a co blbnu. Každopádně jsem to myslel vážně a Ročku se vyhibam jak cygan uřadu prace. A doma se řehtám jak kuň než uvidi velkej taxys. Protoze mam najednou spoustu volnýho času. Ale nemyslete si, že jsem to udělal, abych měl od ostatních pokoj. To je ta jedinná věc, která mě nutí se pořád v myšlenkách vracet zpátky. Asi jako když jsem po pul roce pustil Fifu 07 a nalouduju hru a v utoku běhá Dani… Jsem z toho nemohl >< a zas jsem to vypnul.

27. května bylo tak akorát na to, aby se Cerda nastval a vzal si to celé pod taktovku. Zdědil Loosera a provede Loosery Rebornem… a to dvojsmyslně. Petruss jsem svěřil do rukou Ramoska a o Diega se mi hlašte. Nicméně už nemám ponětí o dění v gildě. Jen jedno, slíbil jsem trckovi že se vrátím. Jednou… Jenže kdo si na mě vzpomene?

14.cerven - Looseri stale marne cekaji na sveho GuMa…Neni na case se vratit,Loosi?

29.cerven - Probehl mini srazik Looseru,kde se sesli Auri,Elisse,FC,Volde a ja(Dani) - Podle meho nazoru se to povedlo=)

7. duben 2009 - Looser se konečně může hrdě prohlásit za zadaného. Jeho vyvolenou je slečna Anya, která nemá s Ragnarokem nic společného. :)

10. listopad 2009 - Po strasne dlouhe dobe jsem tady zabrousil, a tak bych chtel napsat alespon par aktualit o clenech, kteri v teto skvele gilde prozili paradni casy=) Vetsina z prezivsich exLooseru prebehla do gildy Bravehearts,ktera byla zalozena pro nastoleni nove ery Looseru=) To se bouzel nepovedlo=( Ikdyz jsme meli sve silne chvilky, tak uz proste chybela takova ta chemie mezi nami,kterou Loosi tak mistrovsky daval dokupy=)A tudiz se stalo to, co se stat muselo - i tato gilda umrela. A ted k tem clenum=)

Looser se na Rebornu stale neukazuje(a ikdyz slibil ze se vrati, tak uz tomu veri asik malokdo) =)

Cerda to dal pred nejakym casem dokupy s Auri a dodnes jim to vyborne klape=) Akorat je skoda,ze se Cerda na RO ukazuje uz jen cas od casu=p

Auri,ktera se stala zakladnim kamenem drivejska si nyni uziva stastnych chvil s Cerdou=) I ona mela sve slabe chvilky a koncila s RO,ale nakonec dostala rozum a vratila se=) Momentalne studuje v Ostrave vysku a na ROcku si nasla nove kamarady, se kteryma okupuje gildu BioRodina=)

Elisse to pro zmenu dala dokupy semnou(Dani) a spolecne s nasi velkou casti nasla nove utociste v Gangsta Niggas=)

Alchus je clovek,ktereho vidam na ro spis malo,ale i tak je clenem Gangsta a momentalne pracuje na Paladinovi=)

Massami se usadila u To Live For a blizsi info o ni nemam=)

Vormav se pri umirani Bravehearts nejak ztratil a na ro nebyva…Ale snad se vrati=)

Freecoolin je dalsi z prebehliku ke Gangsta,kde ma i svou realnou pritelkyni Evolin=) Jo,a pracuje u O2=)

Volde(Leach) se na delsi dobu usadil v gilde Bimba Sulingera(Flash of Emperium),i ta ovsem nejak utichla,a tak se svetem Midgardu pohybuje sam,resp. hleda svuj novej domov=) V realnem zivote dela elektrikare a nasel si pritelkyni mimo RO=)

Trcka je take „negr“,ikdyz i on uz na ro nema tolik casu jako driv(hlavne diky nastupu do prace) =)

Dani presedlal z Profy na Snipa a ukazuje se na Andim Derisovi, Chodi s Elisse a i on je clenem Gangsta,kde tak Loosers maji pocetnou kolonii=)

Ramosek prisel o svou Minie,ale uz si nasel nahradu=) A tu si nasel i co se gildy tyce a nyni je aktivnim clenem Scousers=)

Snad jsem nikoho vyznamneho nevynechal a nenapsal nejake polopravdy=) Kdyztak si to nekdo pretvorte k obrazu svemu=)

 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 0.082 s |   | Copyright 2011-2024