Level 4 Weapon Quest - Niflheim

Co získáte: pobyt v jedličkárně… V lepším případě některou z level 4 zbraní (těch lepších)

Co potřebujete: 2x Hammer of Blacksmith, 1x Emperium Anvil, 1x Illusion Flower, 20x Gold + 3 druhy kamenů z minibossů dle vámi zvolené zbraně

Jak dlouho to zabere: samotny quest půl hodiny se štěstím, shánění předmětů - haha ;-)

Postup:

  • Quest začíná v Aldebaranu (ale hodně si zaběháte do Niflheimu). V severní části vpravo od warpu narazíte na staříka Billa Thayera. Pro jistotu si ještě před začátkem questu promluvte s Lvl4 Quest Reseterem - ano, úžasné to jméno :-), ušetříte si tím čas (není příjemné zjistit, že máte omylem spuštěný umbalský lvl4 quest a tyto dva zároveň plnit nelze).
  • Truchlí nad ztrátou svých 4 synů, takže vás pošle slušně k šípku. Vydejte se tedy do Niflheimu, kde, jak známo, sídlí všichni mrtví. Dle zbraně, kterou chcete vytvořit, si musíte zvolit jedno ze 4 NPC.


Kayron

niflheim.gat(240 193)

level_4_weapon_-_nif_-_kayron.jpg


Reyghema

niflheim.gat(99 268)

level_4_weapon_-_nif_-_reyghema.jpg


Hein

niflheim.gat(187 280)
level_4_weapon_-_nif_-_hein.jpg


Waltboughst

niflheim.gat(331 72)

level_4_weapon_-_nif_-_waltboughst2.jpg


  • Promluvte si s ním a ukažte svůj zájem, rozpovídá se víc. Poté se vraťte zpět do Aldebaranu za jejich otcem, se kterým si promluvte a pečlivě si zapište jeho „modré moudro“ - zvýrazněný text. Ten následně musíte pečlivě přepsat do okýnka, které vám vyskočí, když se vrátíte zpět za mrtvým synem. Pokud se vám to podaří, bude s vámi NPC dále mluvit a chtít po vás:
  • Nejsou to však všechny suroviny, které potřebuje k výrobě zbraně, jenže si nemůže vzpomenout. Opět vás čeká cesta za otcem, od kterého suroviny zjistíte, ale zde přichází první kámen úrazu, protože 4 zbraně u každého ze 4 synů mají vždy 2 a 2 společné suroviny. Takže vám vlastně vzniknou dvě skupiny a vy se modlete, že vám řekne suroviny zrovna na tu skupinu, ve které máte vaši vysněnou zbraň.


Kayron

Great Axe nebo Guillotine


Longinus's Spear nebo Brionac


Reyghema

Berserk nebo Rudra's Bow


Tjungkuletti nebo Brocca


Hein

Edge nebo Excalibur


Dragon Slayer nebo Schweizersabel


Waltboughst

Byeollungum nebor Combat Knife


Exorciser nebo Grand Cross  • Ať už se vám poštěstí či nikoliv, quest pokračuje dále tím, že seženete ony ingredience - kameny, a vratíte se zpět za mrtvým synem. Ale ještě se neradujte, to nejhorší teprve přijde. Musíte mu dokázat, ze jste dcerou/synem štěstěny a obehrát ho v relativně jednoduché hře… Kámen, nůžky, papír. A obehrát znamená zvítězit 2x ze 3 pokusů, což už není taková legrace. Remíza je prohra a prohra je prohra ;-).
  • V případě, že prohrajete (což se mimochodem stalo 2x mně a zanevřela jsem na systém tohoto questu :-) ), sebere vám všechny kousky náhodného kamene, který jste poctivě huntili, a vy je musíte sesbírat znovu. Poté samozřejmě můžete přijít zas a vyzkoušet své štěstí znovu a znovu a znovu až do nekonečna, nebo než vyhrajete nebo než na celý quest zanevřete :-).
  • Pokud budete patřit mezi luckery, i tak nemáte vyhráno. To, že jste obehráli mrtvého syna, vám ještě nezaručí vaši zbraň (přestože jste měli štěstí s výběrem surovin). Vzhledem k tomu, že jsou vždy dvě zbraně se společnými surovinami, máte 50% šanci, že získáte zbraň, kterou vlastně chcete… A zároveň máte 50% šanci, že se hodně naštvete, jelikož dostanete právě tu druhou ^_^.
  • Tak či tak je quest tímto u konce a já vám jen můžu popřát… Hodně štěstí - budete ho potřebovat.


Na závěr ještě jednotlivé dropy kamenů z minibossůR-e-n 21/03/2007 23:16, — Espeon 2011/08/06 15:04

 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 0.078 s |   | Copyright 2011-2024