Nurse in Port Malaya

Co získáte: 11x Lesser Agimat, 5x Ancient Grudge, Old Purple Box, base a job exp, prístup do Bangungot Hospital

Co potřebujete:lvl 100+, Splněný Cautious Village Quest, Partu 2+, 2x Rotten Bandage

Jak dlouho to zabere:

Postup

 1. Promluvte si se Sestrou Las stojí v přední části opuštěné nemocnice (Malaya 55 72). Zeptá se vás, jestli máte v plánu jít dovnitř.
 2. Zeptejte se v nemocnici a na její důvod zdržovat vás. Ona pak vysvětluje, jak jsou nemocnice strašidelné.
 3. Zeptá se jestli by ste jí mohli vzít sebou. Vzhledem k tomu, že má na nohou bolestivé puchíře, poprosí vás zda byste jí mohl dát 2 Rotten Bandáže na ovázání.
 4. Odevzdejte obvazy. Promluvte si s ní znovu, a pak klikněte na nemocniční dveře. Požádá vás, ať promluvíte s měsťany, zatímco ona kontaktujte centrálu.
 5. Promluvte si s Village woman. Řekne vám, že byla zavřena v nemocnici po velmi dlouhou dobu, když měla bolesti žaludku. Zeptejte se jí na sestru. Dojde jí, že je divné, že mají novou sestru pro uzavřenou nemocnici.
 6. Vraťte se za sestrou Las a povězte jí, co řekla žena. Příjde jí to divné, protože ústředí jí to zadalo a myslí si, že žena o tom míste moc neví.Řekne ať se zeptate nekoho jiného.
 7. Najděte Village Man (v blízkosti nemocnice Jeepney nádraží, jižně od sestry) a zeptejte se ho na nemocnici. Ten vám řekne, že byla uzavřena kvůli nehodě ale neřekne vám mnoho detailů. Zeptejte se ho na sestru. Řekne vám, že sestra byla vyzvána, aby zachránila nemocnici. Pak se vás zeptá, jestli byste jí mohli vzít do středu města, v blízkosti hostince, kde Dr. Boon pobývá.
 8. Vraťte se za sestrou. Ona vám řekne, že se již nemůže pohybovat, protože má bolavé nohy a požádá vás, abyste se setkat Dr. Boon.
 9. Najděte Dr. Boon v blízkosti hostince ve středu mapy (210.200). Zeptá se vás, zda jste nová sestra. Odpověď „ne“. Vysvětlete situaci a on vám řekne, že nemůže odejít od lečby pacientů v hostinci a předá vám klič od nemocnice.
 10. Vraťte za sestrou a předejte klíče a nové zprávy.
 11. Jak se pokusíte znovu odemknout dveře, vypadalo to, jako by nebyly zamčené, ale otevřéná jestě nebudou. Promluvte si opět se sestrou, šeptající hlas vám řekne, že jste se nedostal dovnitř nemocnice. Ptáte se, kdo vám to odpovídal, sestra vám řekne že je to tajemství.
 12. Zeptejte na mámu, a to vám řekne, že ta stará paní tam byla hospitalizována a nikdy se z nemocnice nedostala. Zjistíte, že hlas přichází z křoví u vchodu do nemocnice.
 13. Prozkoumejte křoví (jen pár políček vlevo od sestry)
 14. Řekne vám, abyste přišli blíž že vás zaměnil za starce. Zeptejte se na Starou paní. Řekne vám, že stará dáma šla kolem nemocnice a držela nějakou tyč zabodnutou do země. Slib mu, že to nikomu neřekneš, že jste ho viděli.
 15. Vytáhněte podezřelé Dřevěné tabulky rozptýlené okolo nemocnice, dokud nezískáte 1-3 Lesser Agimat.
 16. Vraťte se za sestrou. Navrhne vám, aby jste navštívil starou paní.
 17. Najděte starou dámu (Malaya 114 183) a zeptejte se ji na nemocnici. Ona vám řekne, že nemocnice je prokletá a něco zlé tam žije. Byli velmi šťastní, když byla nemocnice postavena, ale namísto léčení lidí, je to zabilo, včetně její dcery.
 18. Znovu promluvte se starou dámou, ukažte jí hůl kterou ste vytahli u nemocnice, stará žena se rozlobí, protože jste vzali talisman který zastaví zle věci. Uvědomujete si, že sestra by mohl být v nebezpečí, stojící sama před nemocnici a rozhodnete se rychle zpět.
 19. Vraťte se za sestrou. Řekne vám, že když jste byli pryč, omylem otevřela dveře.
 20. Vejděte do nemocnice. Řekne vám ze mate jít zkontrolvat vstup na 2. patro nemocnice.
 21. V blízkosti vchodu do 2. patra jihovýchodního rohu mapy, klikněte na dřevěnou tabulku (152, 23), a promluvte si sestrou Maenne (147, 10). Rozhodnete se říct sestře o tom, co jsi viděl.
 22. Vraťte se za sestrou. Navrhněte že můžete promluvit se starou paní o talismanu.
 23. Běžte za Starou paní. Ona vám řekne, že požádala Shamana, aby to pro ní vyrobil.
 24. Promluvte si s šamanem (Malaya 274 367). Ten vám řekne, že má z vás špatný pocit. I když řiká ze to ještě nic neznamená. Řekne vám, že budete potřebovat talisman a nebude vás žádat o jakýkoliv poplatek.
 25. Vraťte se za sestrou. Řekne, že cítí něco silného. A ptá se, jak to dřevěnou tabulku jste viděl v blízkosti vchodu do 2. patra. Má blokovat špatnou energii.
 26. Vraťte se ke vchodu do 2. patra a dejte nový talisman přes ten starý. Po umístění nového talismanu, jste cítil jak se temné energie zvedly a odešly pryč.
 27. V tuto chvíli se zdá, že jste byli oklamáni sestra něco udělala s talismany a zdálo se, že z toho má radost. S talismany ve vašem vlastnictví tě nemůže vžít do jejího pokoje. Vrátíte se zpátky ke vchodu.
 28. Promluvte si se sestrou Maenne u vchodu. Která vám řekne, že oba půjdete do Bangungot(nemocnice).
 29. Zeptejte se jí na Bangungot a sestru Maenne, poslouchejte vysvětlení. Zjistíte, že sestra Maenne je nová a ve vesnici se mluví o nemocnici která předstíra že je.
 30. Po dalším rozhovoru, obdržíte 5 Ancient Grudge, 11 Lesser Agimat, 1 Old Purple Box, base a job exp

Bangungot Instance

můžete pokračovat zde

 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 0.087 s |   | Copyright 2011-2022