Grurgovo Bratrstvo

Stručný přehled

Guild master: Durgen
Aliance: Najde-li se guilda podporující Grurgovy věřící, podpoříme i my je.
Založení: 28.4.2007
Členové: (aktivní) Durgen, Grurg (prorok), Savit, Sternit, Forsaken, Cerna, Taibur + pár o něco méně aktivních (Viktor, Safir, Tyrril Loreas)
Podmínky pro vstup: Sdílení nadšení pro naši myšlenku, získání sympatií stávajících členů guildy. Trocha trpělivosti, než se zjistí, jestli máme podobnou představu o tom, kam naši bandu směřovat. Pro plné členství je zapotřebí vědět něco o Grurgovi a splnit úkol zadaný velmistrem Durgenem.

Popis

Základní účel: Sdružit postavy uctívající aktivně Grurga
a oficiálně založit Grurgiánství jako náboženství v Midgaardu. Naši členové se snaží podporovat RP na serveru, jak jen to jde. Jako jeden z prostředků slouží právě Grurg a vše kolem něj. Časem plánujeme se výrazněji projevovat jako organizace a oživit svět Midgardu (kázání, akce, questíky a co nás napadne). Většina našich hráčů má v guildě více svých postav, tedy na GW moc nesměřujeme, ale chceme zasáhnout do společenského života Midgardu. Doufáme, že vás pobavíme a příjemně rozptýlíme. :-)

Další aktivity: Plníme guild hunty, občas se sejdeme na společnou výpravu za dobrodružství, ale v praxi jsme většinou jen banda přátel, co si občas pokecá a pomůže. Možná jednou dokážeme zabíjet velitele nestvůr (bosse), ale nesmyslně válčit proti lidem nehodláme.

Žoldnéři: Na některé akce (obvykle lovy nestvůr pro Vaanici) najímáme také žoldnéře, kteří se přidají k Bratrstvu na dobu nezbytnou k dokončení úkolu. Poté dostanou svůj žold a zase jdou dál svou cestou. Samozřejmě je možná i opakovaná spolupráce. (Žoldnéři se obvykle rekrutují z řad duálových postav členů Bratrstva, ale není to podmínkou. Kdo by měl zájem, nechť se ozve. ;-) )

Postavy

Durgen: (Velmistr)
Tento rytíř stál u zrodu myšlenky přivést zpět do Midgardu zapomenutou víru v Grurga. Má na starosti přijímání nových bratrů a sester, dohlíží na plynný chod Bratrstva, vyhlašuje úkoly a zjišťuje, co je třeba. Můžete ho potkat v jeho vypiplané zbroji, kterak jedouce na pecopeco kopím zabíjí nestvůry - často osamocen, ale rád na svých cestách má společnost. V soukromí je to hovorný člověk, jeho vzdělání, díky kterému to dotáhl až na velmistra, se v něm pere s válečnickou prostotou a přímočarostí. Je pracovitý a ochotný. Rád se napije a popovídá si. Pokud něco zrovna nezařizuje. Je organizátorský tip, pořád má nějaké cíle, které chce naplňovat - a jeho nadšení často přeskakuje i na druhé - jak z Bratrstva, tak mimo něj.

Grurg: (Prorok)
Tato postava je trochu záhadná. Uzavřený člověk, kdysi prý obchodník. Ale pak se jeho život zásadně změnil, když si jej Grurg vyvolil jako proroka. Od chvíle, kdy k němu poprvé promluvil, žije prorok jako v jiném světě. Své původní jméno už snad zapomněl, mluví zřídka, často je pohroužen v rozjímání a rozhovorech s Grurgem, který mu vyjevuje část svých přání a zámerů. Za plnění jeho vůle mu pak Grurg poskytuje zbraně, elementy a mnohé další. Jeho osobnost je značně potlačena… chodí sice světem, dívá se kolem a učí se, občas s někým rozmlouvá… ale jeho ego jako by se z větší části vytratilo.

Savit: (Potěcha oka Grurgova)
Naše překrásná tanečnice, tančící Grurgovi pro radost. A nejen jemu. I nepřátelům dokáže zatančit tak, že na ní oči nechají a opustí říši živých, ani nevědí jak. A její společnost zvyšuje morálku spolubojovníků. Nicméně často raději o samotě rybaří, než bojuje s nestvůrami.

Taibur: (Svatá síla)
V mládí byl přesvědčen, že jeho oddanost Bohu je natolik silná, že ho ochrání před nebezpečím okolního světa. Jeho modlitby byly vyslyšeny, avšak dokázaly odvrátit pouze fyzické rány. Zranění v srdci přibývalo, až jednoho dne odložil Bibli a kněžské roucho, a se zoufalým odhodláním oplatit každou jizvu na duši zraněním větším odešel hluboko do lesů a pohlédl do svého srdce. Veden Grurgem přijal Taibur nový život. Stojí po boku každého, kdo potřebuje pomoc. Každého, kdo si pomoc zaslouží. Každého, kdo bojuje za stejný cíl — za očištění tohoto světa.

Naši přátelé a spojenci

Výčet: Tyere, Sestra, Klaymen, Gwindik, Svaty muz, Seneril, Hledac Pravdy…

Gwindik (bývalý Naplňovatel vůle Grurgovo)
Poměrně společenský člověk i když ne zrovna příliš výmluvný, je spíše „zakřiknutý“.Má rád pěkné a chytré ženy a je vášnivým, ale bohužel ne příliš úspěšným rybářem.Pochází z chudší rodiny, která bydlí v jedné polorozpadlé chatrči v Morrocu.Od malička má hrozný strach ze Sfing a pyramid, jelikož se na něj každý den jeho mládí dívali ne příliš příjemným způsobem.Dále nemá rád tmu, strašlivě se bojí duchů! Má práci v jedné výzkumné laboratoři v Yunu, kde má přátelé.Ve volných chvílích se modlí ke Grurgovi a rozjímá myšlenku nad lidským bytím.Dále zbožňuje Jablečné džusy!Vyzná se v magii, což je velice složitá věda, umí výtečně podporovat své spolubojovníky už jen svou přítomností, ale navíc i svýmy schopnostmi!

Seneril: (bývalá Velekněžka)
Bývalá duchovní vůdkyně Bratrstva. Sestra Seneril tráví mnoho času v klášteře, ale je vděčná kdykoli jej může opustit, aby mohla pomáhat ostatním. Pomoci druhým zasvětila svůj život. Léčí, žehná, chrání… občas ji můžete potkat v Pronteře na náměstí, jak jen stojí a léčí raněné. Považuje to za svoji povinnost, trávit tak část svého času. Když má ale úplné volno, ráda si zajde zatančit. Koneckonců, její kamarádka Savit je výborná tanečnice, tak má dobrou možnost se v tomto směru rozvíjet. Ráda se baví, ale její divokost je trochu krocena cudností, kterou cítí kvůli kněžskému odění, jež nosí. Bratrstvo opustila, aby se mohla hlouběji ponořit do tajů poznávání Grurga. V současné době žije poustevnickým životem a i do kláštera už zajde jen občas.

(doplnění dalších informací snad ještě přijde :-) )

 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 0.078 s |   | Copyright 2011-2024